• תומר אייזנר

מי מפחד מקונקשיין?

"מה פתאום קונקשיין!!", "לא אספיק לטיסת המשך", "המזוודות לא יגיעו","איך אדע איפה טיסת ההמשך שלי", "זה נורא מאריך את הטיסה", או "אני, אני רק ישיר"... אני טס קונקשיין. פעם זה עוד היה בעיקר אילוץ תקציבי, אבל אם השנים, אני פשוט רואה רק יתרונות לטיסה הזו לניו יורק, והיות והנושא עולה לא פעם... הנה עשרת הנקודות שלי בנושא:


1. אני טס כבר שנים, פעם-פעמיים בחודש, תמיד, אבל תמיד עם קונקשיין. 2. היות ואני חבר ב- Skyteam, אני מדלג בין איירפרנס, אליטליה ואירופלוט. 3. יתרון ענק של טיסות כאלו... יש לכם את הזכות ליישר רגלייים ולא לשבת יותר מ-12 שעות בטיסה ישירה שלא נגמרת! אפשר גם לאכול משהו בנמל הבינים ולחסוך את האוכל המגעיל (בדרך כלל) בטיסה עצמה... 4. מתוך עשרות טיסות (ב- 2017 נרשמו 57 טיסות כאלו!), נתקעתי פעמיים ברומא, ופעם במוסקבה, בשלושת המקרים , בדרך חזרה לארץ. אגב... בתכלס, זה לא היה כזה נורא... ברומא, עשיתי לעצמי ימי טיול, במסקווה, סתם התפנקתי בטרקלין עסקים. 5. בשלושת המקרים, העיכוב נבע בשל עיכוב ביציאת המטוס מניו יורק, והגעה מאוחרת לרומא או מוסקבה. לא זוכר מקרה של עיכוב בדרך לניו יורק 6. כמעט בכל המקרים, כבר בירידה מהמטוס, חיכו לי עם שלט, והסבר על טיסת ההמשך שאליה העבירו אותי. 7. בכל המקרים שכן היו עיכובים מהותיים (יותר משלוש שעות), הציעו פיצוי של ארוחה ושתייה. 8. הברדק היחידי שכן היה, שבשני מקרים, המזוודה איכשהו לא עלתה איתי על הטיסה המאוחרת, והגיע לארץ וישירות אלי הביתה יום למחרת. 9. מרגע ששאתם מחזיקים כרטיס עליה למטוס של טיסת ההמשך (כבר בארץ בנתבג), צוות הקרקע של טיסת ההמשך בנמל האמצע שלכם מודע לקיומכם. גם להם יש אינטרס שתגיעו לטיסה. תאמינו לי.. מישהו מחכה לכם, אפילו שמח לראות שהגעתם. 10 . ופה מגיע הנקודה החשובה:

- אין מה לחשוש מטיסות עם קונקשינים. - זה חוסך ים של כסף!! לרב סדר גודל של 300-400 דולר לכרטיס , לעיתים אף יותר! אם אתם זוג שנוסעים לשבוע, תעשו את החשבון.. אל תחסכו, אבל תבזבזו את 700 דולר הפרש בעוד הצגות בעיר, מסעדות טובות יותר, במיקום מלון יותר מרכזי, וקניות מן הסתם. - שווה לחסוך בטיסה ולהוציא את הסכום במקומות אחרים.. טיסה בסוף... 13-17 שעות וזה נגמר, ותנו לי לגלות לכם משהו.. לא זוכרים טיסות, אבל מסעדה טובה או הצגה, זוכרים גם זוכרים. - השדה גם במסקבה, גם ברומא מאד נוח ונגיש. לא סיפור להסתדר שם - בסוף ההחלטה שלכם, אבל דעתי האישית... טיסות לניו יורק עם קונקשין (כל דבר מעל שעה ורבע..), הוא מומלץ, נוח, ורצוי.
199 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול