• תומר אייזנר

האם B זה בשביל BEST?

אז כמה נקי לאכול פה? או האם B זה קיצור של B-EST? לא תמיד..

הרבה ישראלים נכנסים ויוצאים ממסעדות, ולא ממש שמים לב לחלון הכניסה. מתנוססת שם אות, זה יכול להיות A או B, או חס וחלילה C, ולפעמים כתוב שם Grade Pending. מה זה??אז זה דיי פשוט.... זה דירוג הניקיון של המסעדה / מקום האוכל. כל מקום בעיר שמגיש אוכל חייב להציג את התוית הניקיון, בלי הצגת התוית, הוא מסתכן בסגירת המקום.

יכולים להירגע, 93 אחוז ממקומות האוכל בעיר כרגע עם סימול A שזה אומר בגדול שקלקול כיבה, כנראה לא תקבלו (זה לא אומר שזה יהיה טעים..), אם כי תמיד יש צ'אנס שהם כבר לגמרי C, רק טרם הגיע הבדיקה שלהם, אבל למה לראות שחורות..

מה שכן, לא הייתי מתקרב לשני מקרים... מקרה של C ומקרה של Grade Pending. למה? C אתם יכולים להבין לבד.. (אגב, יש גם D, אבל זה סגירה מיידית של המקום), ו- Grade Pending אומר שהמקום לפני שימוע.. רק מה? אתם לא יודעים האם זה שימוע ל-B או ל-C... לכן... לכו למסעדה השכנה במקרה כזה.


עכשיו, נשארנו עם B... וזה כבר מקרה מעניין. נורא מבאס לקבל B, כי בתכלס, באמת שיכול להיות שבדיוק נמצא אצלך ג'וק סורר מת במטבח, (אגב, אם הוא חי, או לא עלינו עכבר שנמלט מהרחוב לתוך המסעדה כשהגיע הבוחן זה כבר C)... וכאן הסיפור נהיה מעניין.

אסור להם להסיר את ה- B מהחלון, אם אני זוכר נכון, זה ל- 3 חודשים לפחות.. וזה יכול להיות מכה דיי אנושה לעסק, אז הם נהיים יצירתיים, כמו להוסיף עוד אותיות ולנסות דווקא לצוד את עיניכם , למשל B for Best או B for free Beer, או כל דבר דומה.. בדרך כלל יציעו הנחות משמעותיות, ויעשו הכל בשביל לשמר לקוחות... אגב, לדעתי האישית, אלו עם B.... אפשר לאכול שם מהרצפה אחרי שקיבלו את האות המבאסת...

בקיצור, עדיף A, אבל אם אתם רואים מקום שווה עם B, וקהל לא קטן של מבקרים.. זה גם בסדר גמור.. ועל C... על C תוותרו.ואם ממש חשוב לכם לדעת, הנה הלינק לבדיקת כל אחת מ 24 אלף המסעדות בעיר.. שיהיה בתאבון, ולבריאות.

193 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול