• תומר אייזנר

איך מגיעים לעיר מ- JFK ברכבת

7.75$ בדיוק.. זה מה שיעלה לכם להגיע לעיר משדה התעופה JFK. אני קורא ושומע מאחרים על מוניות, ועל כל מני נהגים ישראליים שיבואו ויקחו ויחזירו, וכמובן Uber ומה לא... שהדרך הבאמת קלה לעיר.. בכלל מאד נגישה ונוח לרב הנוסעים.

למי זה מתאים? מגיעים זוג בלי ילדים? כל אחד עם המזוודה שלו, ועם איזה תיק גב.. בול בשבילכם! מגיעים עם ילדים, מלא מזוודות.. עזבו.. קחו את המונית הצהובה, יעלה שישים ומשהו דולר, ואתם בעיר. המינוס העיקר של המונית, זה בעיקר חוסר הידיעה כמה זמן זה ייקח (כבר לקח לי בעבר שעתיים וחצי...), יחד עם זה.. מורידים אתכם בפתח המלון.. ואם יורד גשם, או שלג. אז בכלל.. אליפות! אבל אם בכל זאת החלטתם לחסוך כמה לירות.. אז הנה המדריך שלכם. (אגב, המדריך צולם מטרמינל 1, שם חברות כמו לופטאנזה, אליטליה, איירפראנס , אירופלוט ועוד נוחתים. אני יודע שאלעל נוחתים בטרמינל 4, אז ההבדל הוא הגישה לרכבת ה- Airtrain.. ומשם.. זה לגמרי זהה כמו שמוסבר פה)..

יופי.. מצבכם מעולה, שבו לכם בנחת ברכבת. יש לכם משהו כמו 40 דקות עד העיר.

בדיוק 11 תחנות בהנחה שבמרבית המקרים כתובת היעד שלכם זה ה- Times Square. אגב, ברכבת , מעל לראש שלכם, יש כיתוב דיגטאלי עם שמות התחנות הבאות, ומאד קל להתמצא. ברוכים הבאים לניו יורק!

1,913 צפיות2 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול